Hakkımızda

Bayan Kuaförü Taşdelen - Çekmeköy


   0 Yorum Var     Okunma Sayısı: 3552


Hakkımızda

Zer Design Bayan Kuaförü


Zer Design Bayan Kuaförü uzman kadromuz ile siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunan,sürekli gelişmeleri, yenilikleri siz müşterilerimiz adına takip ederek sizlere ulaştıran,sizlerin değerli görüşlerini her zaman dikkate alan saygın ve gelişmelere açık bir kuruluş olmak,her zaman en iyiyi kaliteliyi sizlere ulaştırmaya çalışmak temel vizyonumuzdur.

Bayan kuaför ünitemizde size özel saç tasarımlarının yanı sıra saçınıza dair her türlü bakım, röfle, balyaj, modern ve klasik topuzlar, en güzel günlerinizde sizi herkesden farklı ve özel kılacak saç modelleriyle hizmetinizdeyiz. 

Değişmeyen profesyonel kadro hızlı ve kaliteli iş prensibi ile bayan kuaför ünitemizde ayrıca kaş dizaynı profesyonel makyaj uygulaması, sir ağda, manikür, pedikür, tırnak protez gibi işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.


Bir Yorum Bırakın:


Hizmetlerimiz ------

photo
Saç Boyası

Saçınızı doğru boyamak için sadece tek bir fırsatınız varsa ve saçlarınız ilk defa boyayacaksanız işi bilen birinden renk konusunda yardım almanızda yarar var.

photo
Saç Kesimi

Saçlar, kadınların en önemli giysileridir.Saç modelinizi bulmanızda Yüz şekliniz çok önemlidir.Yüz şekli; yuvarlak, oval, üçgen, kare, kalp ve uzun yüz olmak üzere farklılık göstermektedir.

photo
Stil

Bir kadını stil sahibi yapan şey farklı ve hoş görünmektir. Bunu başarmanın yolu ise renkleri ve aksesuarları karıştırmaktan geçer.

photo
Size Özel

Saç bakımı pek çok yönden deri bakımına benzer. İşlemler usta biri tarafından yapılmazsa saçlar kırılır. Saçlara iyi bakmak, yeterli ölçüde yıkama, fırçalama gerektirir. Her saç için bakım farklıdır. Saçınızı sevdiğinizi biliyoruz. Gelin saçlarınız nefes alsın.

Modeller ------

Model 1

Model 1

kısa açıklama

Model 2

Model 2

kısa açıklama

Model 3

Model 3

kısa açıklama

Model 4

Model 4

kısa açıklama

Model 5

Model 5

kısa açıklama

Model 6

Model 6

kısa açıklama

Model 7

Model 7

kısa açıklama

Model 8

Model 8

kısa açıklama